Kožné problémy

Choroby kože: akné, vyrážky, lupienka, ekzémy, rakovina kože, bercové vredy, poranenie kože, bradavice, kurie oká, alergie kože, materské znamienka, pehy, svrbenie kože, zhrubnutie kože, lúpanie kože, lupiny, potenie sa, opuchy kože., strpčujú život mnohým, inak zdravým a aktívnym ľuďom. Pôvod týchto kožných porúch je rôzny – niekedy majú genetický základ inokedy ich podnietia vonkajšie faktory. Kožné lieky niekedy pomôžu, ale kožu ozdravíme len celkovým zlepšením stavu vnútorných orgánov, predovšetkým žalúdka a čriev.
Ideálne je, pokiaľ môžeme tieto neduhy zvládnuť prostredníctvom prírodných látok napríklad byliniek. 
Nam sa osvedčilo aloe vera a viac o tom si možete prečitať TU

Širokospektrálne pôsobenie liečivých účinkov Aloe vera dokáže nahradiť účinky veľkého množstva jednotlivých liečivých bylín a dodať organizmu dôležité minerály, enzýmy a vitamíny, ktoré sú potrebné na odstránenie príčin kožných onemocnení. Pomáha vnútorne ale zároveň svojimi vynikajúcimi hydratačnými vlastnosťami a dezinfekčným účinkom zmierňuje priebeh týchto chorôb aj pri aplikácii priamo na kožu.


Kedy čo?

Uvediem niekoľko príkladov, kedy aké produkty sa nám osvedčili. Ak si všimnete, opakujú sa skoro tie isté. Nebude ťažké zvoliť si vhodnú kombináciu ani vtedy, ak váš problém nenájdete:

Akné : Aloe vera vnútorne, zelený jačmeň, pravidelné umývanie Aloe mydlom, raz za týždeň aloe peeling, z krémov aloe želé a propolisový krém s aloe vera

Afty: Aloe vera vnútorne, korenistý čaj s kvetmi aloe vera, aloe želé

Bradavice: Aloe vera vnútorne, aloe želé

Citlivá koža na slnko: Aloe vera vnútorne, Betakarotén+Selén+E vitamín, pred a po slnení sprej z aloe vera, pred obaľovaním Opaľovací krém aspoň 30 faktor!!!

Ekzém: korenistý čaj s kvetmi aloe vera, Aloe vera vnútorne, probiotiká, obklady  s aloe vera, z krémov aloe želé a propolisový krém.

Herpes: aloe želé, tyčinka z aloe vera

Materské znamienko (zhubné) : Aloe vera vnútorne, Betakarotén+Selén+E vitamín, Lýcium, aloe želé

Ovčie kiahne: aloe želé

Pásovy opar: Aloe vera vnútorne, korenistý čaj s kvetmi aloe vera, cesnak, propolis, obklad  s aloe vera, natierať najprv aloe želé a potom propolisovým krémom.

Popáleniny: sprej z aloe vera často, po 30 minútach miesto prekryť aloe želé

Popraskané pery, kútiky: vynikajúco ošetrí  tyčinka z aloe vera

Psoriáza: dlhodobo Aloe vera vnútorne, korenistý čaj s kvetmi aloe vera , Omega 3,6,9 mastné kyseliny, Betakarotén+Selén+E vitamín, pravidelné umývanie Aloe mydlom, striekať  sprej z aloe vera, z krémov aloe želé alebo propolisový krém

Rany a jazvy:  sprej z aloe vera, natierať aloe želé

Ruža: Aloe vera vnútorne,  sprej z aloe vera, aloe želé

Vred predkolenia, preležaniny: Aloe vera vnútorne, korenistý čaj s kvetmi aloe vera, Propolisový krém do rany, okraje ošetrovať aloe sprejom.

Zlatá žila: Aloe vera vnútorne, Omega 3,6,9 mastné kyseliny,  tyčinka z aloe veraOdporúčam používať tieto  šetrné a vhodné prípravky v každom kroku dennej starostlivosti aj ako prevenciu.